Про компанію infocenter.org.ua

Юридичні послуги з гарантією

Залишити заявку

Про нас

Досвід перевірений роками

Залишити заявку

Головна / Про нас

Про нас

Юридический Infocenter – профессиональная помощь гражданам!

Любые изменения в миграционном законодательстве сложно отследить рядовым гражданам страны или иностранным гражданам, проживающим на территории Украины. Одним из рейтинговых участников рынка юридических услуг является компания Infocenter. Юристы центра внимательно отслеживают внесение изменений в действующее законодательство, что позволяет оказывать услуги исключительно в рамках правового поля.

Напрямки діяльності компанії

Багаторічний досвід роботи дозволив фахівцям компанії вибрати максимально зручну тактику у співпраці. Орієнтирами центру є надання послуг громадянам швидко, якісно, недорого і гарантовано.

 

Спектр послуг передбачає:

  1. Надання допомоги в отриманні недорогий прописки в Києві. Важливою перевагою центру є той факт, що легальна прописка робиться у власному житловому фонді компанії. Наявність всіх правовстановлюючих документів, укладання договору на весь період реєстрації, правова допомога в підготовці документів – весь перелік основних і підготовчих заходів з питань прописки в Києві.
  2. Оформлення тимчасової посвідки на проживання. Центр надає допомогу громадянам України, іноземним особам. При оформленні ВНЖ в Києві, представники компанії допомагаю не тільки зібрати і подати пакет документів, але і зробити прописку для ВНЖ, в будь-якому районі міста.
  3. Одним з напрямків діяльності центру є укладання шлюбу за добу в Києві. Фахівці центру проводять повний юридичний контроль документів, допомагають зібрати відсутні довідки, необхідні, щоб оформити шлюб за день. Мінімальна кількість часу на формування документів дозволяє провести всі процедури швидко. Після укладення шлюбу за добу, клієнти отримують свідоцтво на руки. Дані за свідченням протягом 12 годин вносяться до єдиного реєстру.
  4. Допомога в отриманні внутрішнього паспорта України, заміна його на ID карту. Експерти центру підходять до кожного клієнта індивідуально, і допоможуть зробити паспорт громадянина України, незалежно від Виникли труднощі з документами заявника.
  5. Подача документів для закордонного паспорта. З огляду на, що оформити закордонний паспорт у Києві, можуть усі громадяни, бажаючі безперешкодно виїжджати в зону Євросоюзу, фахівці центру надають допомогу в зборі та подачі документів.

 

Чому наші клієнти нам довіряють?

Більшість громадян, стикаючись з необхідністю зробити ВПЖ в Києві, або протягом доби оформити прописку в Києві, віддають перевагу надійному і перевіреному виконавцю.

Великий досвід роботи і кваліфікація фахівців центру дозволяє багато років утримувати високу планку на ринку юридичних та міграційних послуг. Головний ресурс компанії – це висококваліфіковані фахівці, які ідеально орієнтуються в кожному питанні і індивідуально підходять до вирішення проблем клієнтів.

 

Перевагами центру є:

  1. Невисока вартість всіх видів послуг.
  2. Строго дотримання термінів і взятих на себе зобов’язань.
  3. Конфіденційність.
  4. Допомога на всіх етапах виниклих проблем громадян.
  5. Гарантія якості і офіційність.

 

А також вас може зацікавити:

Наші клієнти

Чому варто вибрати нас?

Років роботи

Клієнтів

Відгуків

Нас рекомендують

Відгуки

Зворотний дзвінок

Надішліть заявку, і ми передзвонимо протягом 5 хвилин

Відправляючи цю форму, ви погоджуєтеся c Політикою конфіденційності