Шлюб за 1 день

Шлюб за день - це реально

Залишити заявку

Реєстрація шлюбу за добу

Без черг і тяганини

Залишити заявку

Головна / Шлюб за добу

Шлюб за добу

Шлюб за добу – ми позбавимо вас від бюрократії!

Більшість питань організації житлово-побутових і сімейних відносин громадян зводяться до обов’язкового знання чинного законодавства. Тому, щоб мінімізувати фінансові витрати і не зіткнутися з незаконними схемами, важливо не просто отримувати кваліфіковану допомогу юриста, а й делегувати вирішення таких питань професіоналам. Однією з рейтингових компаній в сегменті правових послуг є юридична компанiя Infocenter.

Шлюб за день Ціна, €
1 день

від 200

Залишити заявку

Зміст
— Шлюб за день в Києві
— Що включає в себе послуга і які потрібні документи
— У чому складність підготовки
— Переваги компанії
— Спектр послуг

Шлюб за день в Києві

Одним з частих звернень громадян є необхідність оформити шлюб за добу. Напрацьована практика дозволяє юристам центру здійснювати реєстрацію в найкоротші терміни. Процедура укладення шлюбу в територіальних відділах РАЦС займають від одного місяця. Українське законодавство передбачає можливість укладення шлюбу між громадянами країни, іноземцями та особами без громадянства. Більшість людей, які звертаються за професійною допомогою укладення шлюбу за 1 день, обмежені в часі.

Тому алгоритм співпраці для клієнтів фірми простий: 

 1. Дзвінок представнику компанії.
 2. Відвідування фахівця і надання всіх документів для юридичного аналізу ситуаційних моментів.
 3. Делегування повноважень.
 4. Отримання повного пакета документів на руки.

Що включає в себе послуга і які потрібні документи?

З 2016 року Кабінетом Міністрів запущений пілотний проект, який передбачає укладання шлюбу за 24 години. Процедура відрізняється від стандартної послуги виключно часом. Збір і подача документів є обов’язковим для вступників в законні відносини людей. Перелік пакету документів також може відрізнятися, оскільки залежить від заявників. Подати заяву на укладення шлюбу за один день можуть:

 • Громадяни України.
 • Змішаний союз, коли одним з молодят виступає громадянин іншої держави.
 • Іноземці, які виявили бажання укласти шлюб на території України.

 

Якщо заявниками є громадяни України, то для реєстрації необхідно подати:

 1. Паспорти, що підтверджують особу громадян і громадянство.
 2. Ідентифікаційні коди кожного зі сторін.
 3. Якщо один з майбутнього подружжя вже був одружений, слід надати свідоцтво про його розірвання. Важливо зауважити, якщо шлюб був розірваний на території іншої країни, такі документи необхідно легалізувати.
 4. Квитанція про сплату державного мита.

 

Якщо один із заявників є громадянином іншої держави, в переліку документів подаються:

 1. Цивільний або закордонний паспорт.
 2. Офіційний переклад паспорта іноземця.
 3. Вид на проживання. Претензій з боку законодавства в цьому питанні немає. Клієнт може уявити, як постійний, так і тимчасовий вид на проживання. Головною умовою наявність цього документа є відсутність прострочення його дійсності.
 4. Якщо іноземний громадянин перетинав прикордонну службу більш ніж 6 місяців, слід подати довідку від прикордонної служби.
 5. Документ, який підтверджує відсутність інших шлюбних союзів. Завірені довідки консульством необхідно апостеліровать.
 6. Квитанція про сплату державного мита.

За взаємної згоди сторін, пара може отримати направлення на медичне обстеження. Мета такого обстеження – отримання даних про стан здоров’я наречених.

При укладанні шлюбу іноземних громадян, надається весь пакет документів, обов’язковою легалізацією кожного з них.

Дані про реєстрацію шлюбу і свідоцтва протягом 24 годин вносяться в єдиний реєстр і є офіційним підтвердженням законності укладення шлюбного союзу.

 

У чому складність підготовки?

Оформлення шлюбу за добу – реальна і законна послуга. Складність в її реалізації для майбутнього подружжя полягає в зборі документів. Якщо для українських громадян, за відсутності необхідності надання свідчень про розірвання попередніх шлюбів, складності в зборі документів немає, то для союзу з іноземцями краще скористатися юридичним супроводом процедури.

Щоб уникнути небажаних нюансів, юристи оперативно допоможуть легалізувати і отримати всі документи, які необхідні для укладення шлюбу і отримання свідоцтва. Щоб максимально спростити процедуру і виграти час, скан копії можна відправити юристу, який проаналізує їх і надасть консультацію з усіх подальших дій.

У деяких випадках підготовка документів може займати більше трьох тижнів. Юристи допомагають вирішити це питання максимально швидко і цілком законно.

 

Переваги компанії

Кожне звернення клієнтів розглядається індивідуально. Велика клієнтська база дозволила виробити максимально правильну і дієву стратегію роботи юристів центру. Представники фірми допоможуть не тільки отримати прописку в одній з областей країни, а й зробити тимчасову посвідку на проживання.

У числі переваг, важливо виділити:

 • Оперативне і продуктивне рішення будь-яких питань клієнта. Для отримання ВНЖ або оформлення біометричного паспорта України юристи повністю займаються підготовкою документів, допомагають правильно скласти заяви для отримання закордонного паспорта.
 • Безкоштовні консультації та повний супровід клієнта на всіх етапах надання допомоги. Представник компанії завжди на зв’язку з клієнтом.
 • Скорочені строки в отриманні паспорта України.
 • Великий спектр питань сімейного та міграційного законодавства.
 • Доступна вартість послуг. Ціна на прописку в Києві відрізняється від конкурентів і є доступною для заявника.
 • Понад 97% позитивної оцінки і високий рейтинг довіри клієнтів. За час роботи фахівцями компанії було надано допомогу в оформленні шлюбу за добу громадянам понад 80 країн.

 

Спектр послуг

Міграційне законодавство України постійно зазнає змін. Якщо у пересічних громадян можливість відстежувати зміни відсутня, то кваліфіковані фахівці детально аналізують кожні аспекти чинного законодавства. Юристи компанії Інфоцентр проводять постійний моніторинг права, детально опрацьовують зміни, володіють усіма новинами і нюансами права, що діють на сьогодні.

Експерти центру надають широкий спектр консультацій та правову допомогу громадянам, в питаннях:

В скорочені терміни експерти компанії допоможуть отримати біометричний паспорт, підготувати документи для id карти.  

Професійна допомога – це гарантія законності, стабільності та офіційності!

А також вас може зацікавити:

Наші клієнти

Чому варто вибрати нас?

Років роботи

Клієнтів

Відгуків

Нас рекомендуют

Відгуки

Зворотній дзвінок

Надішліть заявку, і ми передзвонимо протягом 5 хвилин

Відправляючи цю форму, ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності