Політика конфіденційності

Залишити заявку

Політика конфіденційності

Залишити заявку

Головна / Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Дана Політика конфіденційності відноситься до даного Сайту. Після перегляду цього сайту обов’язково прочитайте текст, що містить політику конфіденційності використовуваного сайту. У разі незгоди з цією політикою збереження конфіденційності припиніть використання даного Сайту. Заповнивши будь-яку з форм і використовуючи даний Сайт, Ви тим самим погоджуєтесь з умовами викладеної нижче Політики конфіденційності. Сайт охороняє конфіденційність відвідувачів сайту.

Персональна інформація Для того щоб надавати вам послуги, відповідати на питання, виконувати ваші побажання і вимоги потрібно така інформація, як ваше ім’я і номер телефону. САЙТ може використовувати зазначену інформацію для відповідей на запити, а також для зв’язку з Вами по телефону з метою надання інформації про пропоновані САЙТ послуги та рекламних кампаніях. При надходженні від вас звернення у вигляді відправки будь заповненої на сайті форми САЙТ може знадобитися зв’язатися з Вами для отримання додаткової інформації, необхідної для вашого обслуговування і відповіді на питання, що цікавлять. САЙТ зобов’язується не передавати цю інформацію третім особам без Вашого дозволу, за винятком інформації, необхідної для виконання вашого обслуговування.

Зі свого боку, Ви надаєте САЙТ право використовувати будь-яку повідомлену Вами інформацію для виконання зазначених вище дій.

Безопасность

Передача персональных данных в любой форме (лично, по телефону или через Интернет) всегда связана с определенным риском, поскольку не существует абсолютно надежных (защищенных от злонамеренных посягательств) систем, однако САЙТ принимает необходимые адекватные меры для минимизации риска и предотвращения несанкционированного доступа, несанкционированного использования и искажения Ваших персональных данных. Несовершеннолетние САЙТ не принимает никакой информации от лиц моложе 18 лет без согласия их родителей или законных опекунов. Кроме того, лица моложе 18 лет не могут совершать каких-либо покупок или иных юридических действий на данном Сайте без согласия родителей или законных опекунов, если это не допускается законодательством.

Модификация

А також вас може зацікавити:

Зворотній дзвінок

Надішліть заявку, і ми передзвонимо протягом 5 хвилин

Відправляючи цю форму, ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності